.

<<  Firma  Profili  >>

 

HİPOMAS: Hidrolik ürünlerin imalat ve pazarlaması alanında faaliyet göstermektedir.

İmalat sürecinde tecrübeli ve teknik personeli  ile sayısız ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

İmalat ve Pazarlama halkamızın içinde;

Hidrolik Damper Pompaları, PTO, Valfler, Ara Bağlantı Ekipmanları, Ventiller, Flanşlar,  Kaplinler, Adaptörler, Damper Düğmeleri, Hidrolik silindirler, Soketler ve Kardan Milleri, yağ tankları ile hidrolik yedek parça ve ekipmanlardan oluşmaktadır.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar  müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn, ve montajı,  hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir.

Değişen ve gelişen müşteri beklentilerine uygun olarak, günümüz rekabet piyasasında ihtiyaç duyacağınız  hizmet alanında ismimizin aranılan anılan firma olması gayesiyle sektördeki faaliyetimize devam etmekteyiz.

Firmamız, verimli ve etkin iş anlayışıyla başarısına başarı katmaya ve büyümeye devam ederek sektöründe hak ettiği yere ulaşacaktır.